Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja csinálja azt a...

Pár napja csinálja azt a telefonom (Sony Xperia E1), hogy bekapcsolás után eltűnnek róla a telepített alkalmazások, képek, zenék stb, de utána pár perc múlva így "magához tér" a telefonom, és megint rajta lesz minden. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
valamiért eltűnik róla a media cache és indulás után frissiti. De az si elhet h ez valami beállítás. Amíg nem ér a végére, addig olyan mintha nem lenne ott semmi (azokba a progikba amik a media librarybol dolgoznak). Szerintem nem kifejezetten nagy a gond. Lehet hogy azért tart kicsit sokáig mert már sok van és az egészet ujra átnézi :) Szokták mondani, hogy az SD kártya lassitja a telót, azt általába pont ilyen tapasztalatokbol kifolyolag mondják. De éppezért nem is igaz h lassítana csak a rendszer átnézi és ha mondjuk egy 32 gigás kártyát néz át ami tele van képekkel és zenékkel az eltart egy ideig :)
2015. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. :) Akkor ezzel a "problémával" nem foglalkozok. ^^

De viszont még lenne egy kérdésem..

Azt vettem észre, hogy -szintén- pár napja lassabban töltődik a telefonom. Eddig nem törődtem vele, de ma reggel egy olyan üzenet fogadott, hogy: "Az akkumulátor nem töltődik".

Mitől lehet ez? Elromlott volna az akkumulátora? ><"

2015. márc. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!