Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apukámnak szeretnék venni egy...

Apukámnak szeretnék venni egy telefont, de nem tudom, hogy milyet/melyiket?

Figyelt kérdés

Szóval apukám nagyon jól kezeli az ilyen műszaki-cuccokat de mostanába panaszkodik a telefonjára és ezért szeretnénk neki anyukámmal venni egyet, csak nem tudom, hogy milyet.Néztem Nokia lumia 520-at, de nekem az a bajom vele, hogy nem androidos és ez szerintem idegesítené apukámat.

A másik választás pedig Samsung Galaxy S4 mini, ezzel anyukámnak van baja, mégpedig az, hogy drága, mire én mondtam neki, hogy szerintem megérdemli amennyit dolgozik.tudom, hogy anyukám is meg szeretné venni, mert igazából van rá pénze (direkt le is mondtam a bőrdzsekimről) csak valamiért nem akar ennyit költeni apára.Valami ötlet, vagy esetleg ehhez hasonló telefonok?Vagy szerintetek jókat választottam?:/



2015. márc. 6. 17:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és meglepetés lenne úgyhogy nem is tudom megkérdezni apát, hogy milyet akar mert akkor elkezd rendezkedni, hogy megvesz magának (húsvéti ajándéknak szánjuk)
2015. márc. 6. 17:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Lumia 530 van és nagyon megszerettem, szerintem szuper. Talán nincs annyi féle cucc rá, mint androidra, de használható, elég gyors is.
2015. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 |Orfeusz| ***** válasza:
A Nokiák talán jobbak is ilyen használatra. Apukámnak is Lumia 520-at vettünk és szereti. Tud rajta emailt olvasni, az excel táblázatait megnézni, skypon telefonálni, szükség esetén rákeresni valamire, meg navigálni. És ezt mind gyorsan és hosszú üzemidő mellett. A Lumiák szerintem nagyon korrekt telefonok, és az alkalmazástár 'hiányossága' ilyen használat mellett nem számít.
2015. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindkettőtöknek :D
2015. márc. 6. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
írtad h apukád ért az ilyesmikhez, írd le lécci, hogy miket szokott csinálni, mire használja, akkor többet tudok mondani :) ird le azt is h most mi van neki. és még akár azt is h mik a hobbiai és érdekődési köre. ezek alapján egész biztos h tudunk valamit ajánlani vagy segítni a döntésben :)
2015. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát,többnyire netezésre használja és telefonálásra (viberen is) és az a baja a telefonjával, hogy nem tud vele telefonálni.(szite egy üzletember :D)

most azt hiszem egy Lg Optimus L5 (azt hiszem, bár nem tenném a nyakamat rá, csak mintha mondta volna)

Hobbijai...hát...az érdeklődési köre az igazából csak autók-motorok (de nem szokványosan, hanem komolyabban is autókkal foglalkozik) :D

2015. márc. 6. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Na akkor most még valami ami fontos lehet..

Nemtudom hány éves a fater de ha idősebb akkor lehet hogy nem a legjobban lát közelre és kényelmetlen neki egy kis képátloju talot nyomkodni.. vagy egyszerűen nagyok az ujjai. az általad emlitett telefonok 4.3" illetve 4.0" képátlóval vannak (nem tól nagyok). Hasonlo árban mint az s4 mini pl lehetne venni LG G2 minit aminek a képátloja igen tisztes 4.7" és még a telefon mréete se extrém nagy. Am egy igen jo telefon sokat bir az akksija is és egész türhető HW van benne.

A nokia 520 amúgy elég gyenge telefon a HW-t tekintve és mivel azon windows fut a funkciói is elég korlátozottak az androidhoz képest, de ez persze igény függő, nembiztos hogy a faterod szét akarja moddolni a telefonját hanem csak egy sima felhasználó.

Ha engem krédezel a kettő telefon közül inkább a Samsung de ha ajánlhatok mellé hasonló árban akkor meg az LG G2 mini egy jó választás lehet :)


még annyi, hogy ha olyan teloja van neki mint amit irtál (vagy legalábbis androidos) akkor egy másik androidosra könnyebb is lesz neki migrálni, mig a nokiára bajosabb lesz átvinni a cimjegyzéket stb...

2015. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: nagyon szépen köszönöm!!!Már többször is nézegettem azt a telefont amit ajánlottál, csak eddig mindig arra jutottam, hogy egy kicsit nagy és nem tudja majd elrakni, vagy leejtené és össze törne.

Amúgy apukám (viszonylag) nem öreg, csak a negyedik x-et húzza :D

2015. márc. 6. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem LG G2 van ami még tökéletesen elfér egy férfi nadrág zsebébe. a G2 mini meg pláne, de a kijelző méret miatt sokkal inkbáb ajánlok 4.5" felettit egy férfi kezeibe mint azalattit... :)
2015. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó: Az LG G2 mini nekem valamiért szimpibb, szerintem ezt fogom megrendelni neki :)

Nagyon rendesek vagytok, köszönöm a segítségeteket! :)

2015. márc. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!