Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó? Többi lent.

Miért nem jó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm eladja a Vodafonos telefonját, én meg meg akarom venni tőle. Az ő kártyája vodafonos enyém meg telenoros. Ki probáltuk hogy a vodafonos telefonjába jó-e az én telenoros kártyám, és hát valamilyen EM kodót kért. És valaki nem tudná nekem elmagyarázni hogy miért nem jó a Vodafonos telefonba egy telenoros kártya?

2015. márc. 6. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
mert hálozatfüggő ergo ezzel marasztalnak a szolgáltatók maguknál hogy ne pártolj át másik konkurenshez. nekik ez az érdekük neked meg az hogy működjön a telo tehát illegális függetlenítést kell csinálni vagy csináltatni a készülékedre. ha nem értesz hozzá fizetned kell érte attól függ milyen márka stb... tippeket nem adok én se vágom normál viszonteladó mobil boltokba megcsinálják neked pult alatt..mert nem legális az biztos hogy vigye a kártyádat
2015. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben! :) Köszönöm szépen!

És azt megtudod mondani hogy mennyibe kerülne egy Vodafonos kártya?

2015. márc. 6. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A voda weblapig próbáld már elvonszolni magad.
2015. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!