Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyum feltöltötte a telefonom...

Anyum feltöltötte a telefonom 2 órája 2500 Ft-al,146 Ft volt rajta. Most 856 Ft van rajta. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azóta egy percet se telefonáltam, nem használtam mobilnetet, nem küldtem egy sms-t se.

2015. márc. 7. 23:44
 1/8 Lilikécske válasza:
Előfizettél valamire, és most levonta.
2015. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket az előfizetéses dolgokat hogy tudom megnézni? Tudtommal nem fizettem elő semmire...
2015. márc. 8. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat.
2015. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudtodon kívül is történnek dolgok...

Nézd meg a telefonodban, hogy az adatforgalom ki van-e kapcsolva.Mert ha nincs, akkor az viszi rendesen.

Mire rájöttem, hogy mit kell kikapcsolni, elúszott a nagy semmire ötezrem..

Ezt a tandíjat megfizettem, kikapcsolta, azóta béke van.


Nézd meg a telefonod kezelésijét, hol kell kikapcsolni az adatforgalmat.

2015. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is az új telefonom rögtön ki kapcsoltam a 3g és egyébb adatforgalmat ,csak wifi maradt mert az nem viszi a pénzt ha nincs mihez kapcsolodnia .
2015. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Androidos SMS vírus is okozhatja, nem ártana ha futtatnál egy víruskeresést! pl.: CM Security, ESET...
2015. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Be volt aktiválva hogy havi 500 mb mobilnetért, a kártyáról vegyen le havonta 1790 Ft-ot -.-... Ez volt a gond :(
2015. márc. 8. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szüntesètek meg ezt a szolgáltatást mert drága .
2015. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!