Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hasznos alkalmazások...

Milyen hasznos alkalmazások vannak androidra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Ami érdekel annak olvasd el a visszajelzéseit, teszteld...
2015. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
I am Rich
2015. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
Nekem egy könyvolvasó hasznos, viszont másnak lehet, hogy csak felesleges helyet foglal, úgy ahogy mondjuk egy videólejátszó nálam csak a helyet foglalja.
2015. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg alkalmazásom van, ami számomra hasznos, de lehet neked haszontalan.
2015. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőeket tudom csak ismételni, mindenkit más érdekel, más dolgokat használ, így mindenkinek más hasznos.


Nekem most így fejből ami hasznos és mindenképp kell a telefonomra: SeriesGuide, Pushbullet, Dukto, Nova Launcher, Flynx, Instapaper, Viper4Android, AdAway, stb.

2015. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl ami hasznos: Blacklist, Apk Share, Aptoide, Blackmart, Currency Converter, Rendszer Alkalmazás Eltávolító, Game Killer, GravityBox, Heart Rate, Időkép, IgoPrimo, Kinguser, Lucky Patcher, Mobileuncle Tools, Torque, Xposed, Total Commander, PhoneMyPC, SoundHound
2015. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!