Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung core 2 nem kapcsol be?

Samsung core 2 nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy galaxy core2 es telefon ami szeret lefagyni egy héten 3x úgy,hogy ki kell venni az aksit.Ma reggel is ezt tette de közben le is merült az aksi.Egy órája a töltőn van de csak 3 másodpercenként felvillan a lemerült akkumulátor jele. Mit csináljak evvel a sz*rral ? Gépre is rákötöttem (ez régen iphone 3gs nél működött) de így sem kapcsol be csak villog.
2015. márc. 8. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva,csak újra ki kellet venni az aksit,úgy látszik ez valami fetish a samsungoknál...
2015. márc. 8. 10:19
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Cseréld le mihamarabb azt a szemetet.
2015. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Samsung, hát a legfosabb telefon a siemens után :D
2015. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos így ez lett egyébként iphone párti vagyok azokkal még soha nem volt semmi bajom csak most ezt dobta a gép. :)
2015. márc. 8. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az is a marketing áldozata. Túl van értékelve s tudásához képest
2015. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem 3g és 3gs em volt azok még telefonból voltak,a mostani modellek nem annyira tetszenek viszont minőségi telefonok még mindig.
2015. márc. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!