Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A motorola moto g (2. gen) es...

A motorola moto g (2. gen) es telefonomon android 5. 0 van, az gáz?

Figyelt kérdés

#telefon #Android 5 #motorlola
2015. márc. 8. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a gáz, te sablonos, másoknak kényszeresen megfelelni akaró majom!


Nem értem, mi az anyádat számít, hogy ha 10en leírják, "király vagy tesó, bro, swag yolo bitc #meno"

2015. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon gáz hallod,irtóra. Én a helyedben kidobnám a 10. Emeletről
2015. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan kérdem hogy a motorola mennyire szar, és az 5.0-ás android...
2015. márc. 8. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy.


(próbáltam jól összeszedni egy kimerítő választ, remélem érződik, hogy mennyit csiszoltam)

2015. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én probálok értelmesebbet irni mint az előzők, nekem ilyen telóm van teljesen megvagyok elégedve vele, de nem android 5.0 van rajta hanem android 5.0.2 amiben már nincsennek bug-ok, teljesen használható letisztult felület.

A telon nincs magyar nyelv ehez ajálnlom a locale more alkalmazást és minden alkalmazás magyar lessz, tehát csak a beállitások lesznek angol nyelvűek.Remélem segitettem: )

2015. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!! :)
2015. márc. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!