Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonosok hívhatják egymást...

Vodafonosok hívhatják egymást ingyen?

Figyelt kérdés
Ha nekem is, meg az egyik barátomnak is vodafonos száma van, akkor most ingyen vagy kedvezményesen tudjuk egymást hívni?

2015. márc. 8. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik olyan tarifacsomag, amivel ez lehetséges, de alapból nem, ez a tarifacsomagodtól függ.
2015. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, pl. a Go+ tarifacsomaggal korlátlan a hálózaton belüli beszélgetés és SMS is. Én is most akarok erre váltani. (Igaz, a net csak 500 MB/ hó). Ha jól tudom, a Go esetében pedig meghatározott percmenyiséget lehet ingyen lebeszélni, talán 100 perc. A Red csomagoknál is korlátlan, de ott a havidíj magas, 10000 ft- nál kezdődik.
2015. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!