Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbántam, hogy ezt a telefont...

Megbántam, hogy ezt a telefont vásároltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden: Vettem egy lumia 735 készüléket kb 1 hónapja a telenornal. Ennyi idő elteltével jöttem rá, hogy ez a telefon nem nekem való. Mit tudok tenni? Esetleg ráfizetessel masik készüléket szeretnek, vagy eladni a telefont az eredeti 60.000 helyett 45-50.000 ért és gyűjteni másra? Tanácstalan vagyok..☹ Ha telenothoz vinném vissza, akkor mit mondjak? Hibái is vannak: Ledobálja a hálózatot, wi-fit is..☹

2015. márc. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hibás, akkor garanciális probléma, intézkedj.
2015. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Garancia.
2015. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

így van, akkor vidd be, viszont azzal annyit tudsz csak kezdeni, hogy megcsinálják, max kicserélik ugyanarra.

eladni tudod esetleg, jobbat nem nagyon tudsz.

2015. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hibás vagy nem jött be wp nyügjei? Ha hibás akkor vidd a telenorba javitatni ha wp nyügjei nem jött be ad el.
2015. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Korábban l520 am volt, ez a készülék kiabranditott.. Amit írtam, higy dobálja a hálózatot es hasonlók.. Szerintetek ráfizetéssel választhatnék másik készüléket?😲 Eladni nem érné meg☹
2015. márc. 10. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráfizetéssel cserélni... Hát szolgáltatónál biztos, hogy nem, mert nem piac, csak hogy ha nem tetszik amit vettél és kicserélteted... Max kéztől kézbe tudsz így cserélni... Jófogás, vatera, hirdetési oldalak. Ha hibás is a telefon, akkor sem cserélik másikra ha meg tudják csinálni!
2015. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!