Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 4 vs...

Samsung Galaxy Note 4 vs Huawei Mate 7? Melyik a szebb telefon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. márc. 9. 20:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Huawei jobban tetszik(:
2015. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a a Huawei jobban tetszik, letisztultabb és modernebb hatást kellt nálam.
2015. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Huawei
2015. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%
Azt mondjak h a samsungok ugy vannak beprogramozva,hogy 2ev utan tonkre menjenek,lattam is errol egy videot. Szoval inkabb a huaweit vedd meg,bar sztem az sem igazan megbizhato. Samsungot jobban szerrtem egyreszt masreszt nelszerubb de a huawei szebb:) boccs a sok dumaert!:D
2015. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Samsung note 4 messze jobb telefon mint a hüvely (megbizhatóbb is sokkal) de a huaweii ár érték arányban talán jobban megéri samu túlárazott...
2015. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elöző vagyok a kérdésed másra vonatkozik most nézem a huaweii jobban néz ki előlről note hátulról szebb de hüvely a nyerő külcsinre
2015. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!