Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rossz széria a Samsung...

Tényleg rossz széria a Samsung Galaxy S4 mini?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem is az van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne rossz? Lehet, hogy valakinek azért rossz, mert más márkát pártol(Sony, Apple, HTC stb.) Részemről Sony párti vagyok, de előtte csak Samsung

Szerintem igenis jó telefonok.

2015. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az van imádom, teljesen jó, mindent megcsinál amire szükségem van. Mért lenne rossz? Nagyon intelligens telefon.
2015. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én rühellem a samsungot, de az s4 mini például kifejezettem kiemelkedő a többihez(például az s3 mini) képest.
2015. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vatafak ***** válasza:
1 éve használom, kiváló, ugyanarra kell figyelni rá mint minden androidos telónál, kilehet nyírni összevissza telepített felesleges appokkal
2015. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Benedek99 válasza:
Igen. Borzalmas. Egy hónapon belül másodszor romlott el minden ok nélkül. Utóbbi úgy történ, hogy írtam egy üzenetet és kész... Bekattant nem kapcsol be csak folyamatosan rezeg. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy mellőzzék a Samsung telefonokat. Egy ideig én is ezt a márkát pártoltam de két telefon után már elegem lett belőle. NE VEGYETEK SAMSUNGOT
2016. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!