Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénteken megyek be a Telekomho...

Pénteken megyek be a Telekomhoz, hogy javítsák/cseréljék a telefonomat emiatt (xperia z2)?

Figyelt kérdés
: a keret és az előlap között elég nagy, 1mm-es rés van, és elvileg vízálló a telefon, gyakorlatilag is, mert már raktam vízbe és soha semmi baja nem volt tőle, csak nagyon zavar az a rés. Mióta megvan, azóta van az a rés, és igazából már 6-szor leejtettem, de nem amiatt van, de mindig tokban esett le, úgyhogy nyoma nincs egy ütésnek se. Sony centernél mondták, hogy próbáljam meg kicseréltetni. Ha kérdeznék a Telekom-szerviznél, akkor azt mondjam el,hogy egyszerse esett le? Vagy be kéne vallanom? Bármit kérdeznek mit kéne mondanom, csakhogy kicseréljék, és ne kifogásoljanak? Bármit bekamuzok.

2015. márc. 9. 21:37
 1/10 Tengor ***** válasza:
Szerinted cserélni fogják, ha azt mondod, hogy leejtetted? Ha hazudsz, legalább eszed legyen hozzá!
2015. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármit bekamuzol?

Mond azt, hogy egy pilótaszemüveget viselő unifromisos medve kitépte a karodból, miközben lassie-t üldözted a kínai nagy falon át, majd a medve orvul a földhöz vágta, és azt mondta, doki ez egy szar mese volt.

2015. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha garanciával viszed a telót a t szervizhez , olyankor miket szoktak kérdezni?
2015. márc. 9. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
A körülményeket, a szervizesek pedig nem hülyék, ha leejtetted, annak bizony vannak jelei, ha nem is külsőre, de belsőre mindenképp.
2015. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mégis milyen belső jelei lennének, ha kívülről érintetlen a telefon?

Nehogy megmond, hogy leejtetted! Egyből elküldenek majd és vége a garinak!

2015. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha kívülről semmi, akkor belül se lesz semmilyen jele az esésnek?
2015. márc. 9. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz. A 4. válaszoló nem tudom honnan vette ezt a hülyeséget. Viszont ha beviszed, légy határozott ha kérdeznek valamit! Ha meglátják rajtad hogy izgulsz vagy ilyesmi valamelyik kérdésnél, akkor abba fognak belekötni. Egyébként meg nem nagy dolog, bemész és megmondod hogy dobálja a wifit, a kijelző is gyári hibás szerinted, és ennyi.
2015. márc. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*A wifi egy másik kérdéshez szól. :D
2015. márc. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mióta megvan, azóta van az a rés"


Csak azt nem értem, miért vettél át egy hibás készüléket.

2015. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én vettem át, mamám vette, aki nem lát annyira jól, csak eleinte nem foglalkoztam vele, viszont most zavar nagyon.
2015. márc. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!