Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c tapasztalatok?

Iphone 5c tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Részletes vélemények érdekelnek, főleg azoké akik ilyet használnak.
2015. márc. 10. 18:46
 1/2 anonim válasza:
Nekem 5c-m van és leírhatatlanul imádom. Nekem 8GB fehér Iphonom van. Kezdem a kamerájával. A 8mp nagyon szép képeket/videokat csinál. A videók HD mnőségben vannak szóval gyönyörűek. Az akkumulátora lítiumos, és jól bírja (már ha nem egész nap a telefonodon lógsz:D ) A kijelzője i fantasztikusan jó. A nagysága teljesen jó, mivel elfér a zsebemben is (ellentétben az Iphone 6 tal, ami jóval nagyobb tőle) Szerintem nagyon jól működik. Előtte androidom volt és egyátalán nem bántam meg hogy 5c-t vettem. Minden teljesen jó rajta, és nekem egy kifogásom sincs se a működésére se a kinézetére. Szóval ajánlani tudom. Nem bánod meg ha ilyen telefont veszel.
2015. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És akkor a negatívumok: a 8 gb-ból a rendszer elfoglal 4-et.:D
2015. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!