Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni most (újonnan/használtan) lehetőleg 200font (80e ft) alatt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hali, szóval, UK-ban élek/tanulok, és már vagy másfél éve kinyírtam az akkor totál jónak számító telóm. Azóta nem volt pénzem telót venni, egy régebbi blackberryvel nyomultam.

Most végre elérkeztem odáig, hogy telót vennék, de mivel nem volt pénzem telót venni, nem is nézegettem az újdonságokat és eléggé elvesztettem a fonalat, hogy melyik gyártó indult jó vagy éppen rossz irányban. Milyen telefont érdemes venni.

A fő szempont nálam(ár mellett), hogy ne legyen túl nagy képernyőjű, még legyen kényelmes használni(mondjuk ez ebben az árkategóriában szerintem nem fenyeget), valamint, én nem játszom rajta, de azért örülnék, ha nem fagyna vagy lassúzna, ha vagy három-négy alkalmazás meg van nyitva rajta.

Ötleteket, ebay-es linkeket szívesen várok. Előre is köszi.


2015. márc. 11. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kint vagy Magyarországon vennéd? Am szerintem egy Lumia tökéletes lenbe. Pl 730
2015. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Idekint, évi egyszer járok haza.
2015. márc. 11. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ottani árakat... Ha belefér akkor egy Lumia 830 is lehet. :)
2015. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit félek a lumiától. Az op rendszer miatt főként.
2015. márc. 11. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen árba, ha belefér ott (magyarba beleférne) LG G2 mindenképp egy jo választás lehet :P
2015. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Androidosok közül vagy Moto G, vagy Moto E, vagy valamelyik Xiaomi.


Moto E alsókategóriába számítana, Moto G középkategóriába, de most az új Moto E a kettő között van valahol. Hardver terén egy fokkal jobb, mint a Moto E (bár közel 0 a különbség), aksija is sokkal nagyobb, 4G-s is, viszont a kamerája és a kijelzője szarabb.


Xiaomi-k közül Redmi 2 vagy Redmi Note 4G talán a legjobb ennyiért, ezek hardveresen kb ugyanolyan szinten vannak, mint a Moto E/G (ugyanúgy Snapdragon 400), de a 2 giga RAM azért nagy előny.

Szoftveresen a MIUI teljesen más, az is elég jó rendszer, bár teljesítmény terén stock Android (tehát Moto E/G) a legjobb.


Vagy ha tudsz várni akkor Asus Zenfone 2.

200 dollár alatt lesz, szóval 200 font alatt is, és nagyon állat telefon.

2015. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudok ajánlani telefont, én is most vakarózom hogy mit vegyek, a vásárlásra lenne tippem:


Családtag megveszi Magyarországon függetlenül, majd elküldi neked csomagként (szigorúan biztosítással). Én is most nézelődtem, inkább megveszem itthon és a hónom alatt kiviszem hogy spóroljak. Na meg az y-z is fordítva lenne neked, annak a cseréjéhez rootolni kell. Nem szeretem ha minden eszközön máshogy van, mindenhol legyen egyforma:)

2015. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Engem aztán nem zavar a betűk elhelyezkedése. :D Suliban is máshogy vannak a számítógépek klaviatúráin. Meg a mostani telómon is máshogy van. Lényegében még ékezetek sincsenek rajta. Merthogy az is angol.

Amúgy nem hiszem, hogy otthon olcsóbbak lennének a telefonok. :D Vagy hogy a függősökhöz jó lenne a giffgaff-os kártyám. :')

2015. márc. 12. 00:02
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

Én a Samsung Galaxy A3-at néztem, ott a legolcsóbban újan, függetlenül 200 fontért találtam, itthon 70ezer ft. A font most ugye 400 ft-ba kerül kb, az 80ezer ft.


Szolgáltatónál feltöltősen itt is, ott is drágább mint boltból függetlenül!


A szolgáltatódnál mennyi a hívás/net? My3-nél feltöltősre veszel egy csomagot, havi 15 font és cserébe van 300 perc, 3000 sms és korlátlan net!

2015. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Giffgaffnál havi öt fonttól van net+ingyen giffgaff+300perc+300sms

Ráadásul 10 fonttal feltöltöm az airtime creditet és vagy hat órát minimum tudok beszélni magyarba 10 fontból . :)

2015. márc. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!