Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Z2 vásárlása...

Szerintetek Sony Z2 vásárlása 2015 tavaszán nem hátrány már? Nem régi még a teló? Tulajdonosi vélemények? Milyen a telo van vmi gond vele?

Figyelt kérdés
M
2015. márc. 11. 13:10
 1/7 anonim válasza:

Hah, én most tervezek venni egy z1 compactot, mert erre van pénzem...mi az hogy hátrány? Ha van pénzed, akkor vegyed a Z1-et is akár.

Van akinek még most is nokia 3310-ese van, se hátrány. se nem szégyen az, ha nincs pénz a legújabbra.

2015. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Egyetlen gond vele, hogy vannak szerelési minőség problémák, amiket a Z3-ban már kiküszöböltek.

Egyáltalán nem nevezhető elavultnak. Feltéve, hogy használni akarod, nem csak villogni vele, mert ha csak az a lényeg, hogy valaki hencegjen vele, akkor a tegnap kijött új csúcsmobil holnap már gagyi.

2015. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gabi33 ***** válasza:

Még most nem érdemes venni mert kidobják a uj telót 2015 juliusig!

G4 LG

s6 Samsung

M9 HTC

xperia Z4 vagy M4aqva Z4 ultra!

Microsoft 1020 ha jól emlékszem!

És a régi model lemegy 20-30eft olcsóbban!

arukereso.hu

olcsobbat.hu

google a haverod !

2015. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia Z2-m van.Működésben semmi gond sincs vele, soha nem is volt semmi baj, akkuja nagyon jó.De ha vízállóság miatt veszed, annyit elmondok, hogy vannak a keret és qz előlap között elég nagy (1mm) rések! Már sokszor raktam vízbe, nem ázott be,de az a rés elég zavaró,és ez szinte minden z2-nél így van. És amúgy ilyen hibák a z3-nál is ugyanúgy vannak, annak is ott van a rés.De, ha vízállóság bem számít, akkor a z2 egy tökéletes választás.
2015. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Tényleg érdemes kivárni a Z4-et, mert ejteni fogja a Z3 árszintjét.
2015. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gabi33 ***** válasza:

Legalább Karácsonyig és akkor normális ára lesz a Z2 vagy Z4nek és a M4aqvs és elég jó készülékek 720vagy 1080p kijelzö!

Esetleg Z4 ultra vagy z ultra Z1 vagy z1compact!

Többit nem tudom ,hogy jó készülék,de a samsungot nagyon szidják a fullhd G2 vagy G3 Quadhd mert fagy és nem jó aszoftja ,többi megesetleg jó HTC,LG,NOKIA STB 720-1080p!

2015. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabi33 ***** válasza:

Elirtam nem G2 vagy G3 hanem s3 s4 vagy s5 készülékek!

De mindenkinek van egy kedvence!

Nekem a Xperia !

2015. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!