Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány ember tudja a facebook...

Hány ember tudja a facebook jelszavatok? és ti hányét?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyen mai12-18eves tinédzsereket kerdezem

2015. márc. 11. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én mondjuk nem tartozom a „főleg” korosztályba, de ha Te a sajátodon kívül másét is ismered, akkor ő a hülye, ha a tiedet rajtad kívül ismeri más, akkor meg Te.
2015. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetertek az elsovel.
2015. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:

1/1

mondjuk egy kicsit én is kilógok a megjelölt életkorból :D

2015. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Èn sem az a nkorosztály vagyok mint te írsz de ha neked tudják a jelszavadat akkor te jó nagy hülye vagy vagy inkább felelötlen ,de ha te tudod amásèt akkor meg ő az
2015. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

én beletartozok ugyan, de szerintem is f_szság, illetve ez nem, mert hát mindenkinek saját döntése. akkor tudom a fejemet fogni, amikor valaki elkezd hisztizni, hogy "feltörték" a fészbukkját...dehogy törték fel, csak volt olyan okos, hogy rajta kívül vagy 10 ember tudja a jelszavát, mert hát mi baj lehet abból...itt is hány ilyen kérdés volt már emiatt gyakorin :D


egyébként nagyon gyakori szerintem. nem büszkeségből mondom, de egyszer ismerőssel csináltunk egy adathalász oldal szerűt, nem volt bonyolult vagy ilyesmi, csupán meg voltak kérve az emberek, hogy x dologért cserébe meg kell adniuk a facebook e-mailjüket és jelszavukat...minimum 20 ember megadta.

a legviccesebb történet az volt, amikor egy 14 éves nagyon menő srácot 3x is sikerült ezzel átejteni...harmadjára ráadásul nem is közvetlenül. volt egy csaj, aki szintén beleesett a csapdánkba, és tök véletlenül pont az előbb említett sráccal beszéltek.

írtunk neki, hogy nem-e cserélünk jelszót, harmadjára is készséggel megadta...aztán persze verte az asztalt, hogy úristen, hát valaki már megint feltörte...:D szóval szerintem ez sokat elárul...:D

2015. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!