Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok....

Telefon vásárlás előtt állok. Nem akarok rá túl sokat költeni, használtakat is nézegettem, és a Sony Xperia Z tetszett eddig a legjobban. Milyen telefon?

Figyelt kérdés
Nem akarok rá túl sokat költeni, használtakat is nézegettem, és a Sony Xperia Z tetszett eddig a legjobban. Nagyjából olyan 50-60 ezrem lenne a telefonra, és ahogy én néztem ennyiért (használtan is) hardveresen elég jó a Sony. Minimum 3 évre venném a telefont, általános használatra, értem ez alatt: telefonálás, zenehallgatás, játékok, stb. Fontos lenne ugye a tartósság és az üzemidő is. Mit ajánlotok?

2015. márc. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz telo az Xperia Z, de 60 korul veszel egy uj Moto G-t vagy Lumia 735-ot es van egy uj telod garanciaval.
2015. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de hardveresen azok gyengébbek. És ez is fontos lenne.
2015. márc. 14. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó az a Z! Egyik ismerősömnek is az volt, és több, mint egy évi elég intenzív használat következtében sem fagyott le soha neki. Jó a kamerája, szép a kijelzője, bár a hangszórója nem valami acélos..
2015. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sony xperia E3 sem rossz kis telefon sztem :D
2015. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hosszútávra tervezel. Én a Lumia-t ajánlom. Először szokatlan. Én is android párti voltam, vettem egy Nexus 5-öt és elégedetlen vagyok. Az osztálytársam 2 éves lumia-ja pedig hasít... Először persze szokatlan a Windows Phone, de képzeld a Win10 a telefonokra és a gépekre kb ugyanaz lesz. Ami gondolom sokban könnyíti majd a szinkronizálást. Én hosszútávra a Lumia-t ajánlanám, de persze a te döntésed csak gondoltam leírom, hogy én mekkorát csalódtam egy a Sony Xperia Z-nél jobb telefonban. És evvel talán megelőzöm, hogy te is rosszul járj.
2015. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!