Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni fogok egy iPhone 6-ot,...

Venni fogok egy iPhone 6-ot, mi a véleményetek ezekről a kiegészítőkről?

Figyelt kérdés

Lejár a hűség az egyik volt telefonra a családban, így kedvezményesen tudok iPhone 6 készüléket venni.


A következő dolgokat néztem ki eBay-en hozzá, mi a véleményetek?


[link]


összesen ~7500Ft-ból kijön.


+ még rakatok rá elöl és hátul fóliát de azt nem rendelem :D


Esetleg ha tudtok valami frappánsat, (tok, tartozék, stb.) nyugodtan írjatok.



2015. márc. 14. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt veszel a telefonodhoz amit akarsz, illetve amire telik.
2015. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
80%

Ha veszel rá üveget akkor minek a fólia?

Ha veszel egy rakás tokot akkor minek a fólia?

A lencsevédő minek, ha veszel egy rakás tokot? Egyáltalán felfér a lencsevédő a tok mellett?

Kicsit úgy érzem mintha túlzásba esnél a védelmet illetően. Ez egy használati tárgy könyörgöm...

2015. márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, túlzásba viszem kicsit, csak szeretném biztonságban tudni ha már ilyen drága (még akkoris ha csak 110k Ft)
2015. márc. 15. 09:15
 4/11 Zakathol ***** válasza:
80%
Egyébként a sok filléres tok helyett inkább vegyél egy normálisat. Nekem az 5s-en egy spigen slim armor van, számtalan esésen túl sincs semmi baja a telónak, pedig semmi más nincs rajta... Max egy üvegfólia kell még ezen kívül, ha nagyon háklis vagy.
2015. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó ötletet adtál. Azt választom inkább, igazad van. A szállítás mennyibe kerül?
2015. márc. 15. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Általában ingyenes.de ott van leirva a terméknél is.


A Spigen jó tok:100km/h-nál kiesett az S4-em az autóból és pár karcon kivül semmi baja nem volt.A home gomb meg a fólia karcolódott.Kihajthatós volt a tok.

2015. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Lencse védő alapból felesleges ha tok van a telefonon, mert ha egy normális tok van a telefonodon akkor tulajdonképpen a lencse nem fog erintkezni semmivel.

A csicsa tokot helyett szerintem is vegyél egy normálisat. Nekem Spigen van iPhone 5 ön, és ha látnád hogy néz ki a tok... Na ha mind azt a telefon kapta volna direktben akkor rég nem lenne telefonom. (A telefonnak persze semmi baja a tok alatt )

A feleségem iPhone 6ján is Spigen van, és teljesen hibátlan. Neki van egy üveg képernyő védő is rajta.

2015. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) látom lehet ott akciósan is védőfóliát / üveget venni, megtudnátok mondani melyik a legjobb ott, illetve hogy házilg feltudom-e rakni, vagy inkább az árkádban rakassam fel?
2015. márc. 15. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:

iPhone 5 ön drága üveg van, aztán ebayre rendeltem olcsón( 800ft körül volt) iPhone 6 ra. Direkt kettőt vettem, hogy az egyiken kiprobaljam mit bír. Ugyan olyan jo mint a drága.

Árkádban is ugyan úgy raknák fel mint ahogy te fel rakod. A lényeg az, hogy tökéletesen tiszta legyen a telefon képernyője. A legapróbb porszemtől vagy szösztől amit alig látsz buborékos lesz. Próbálj olyan üveget venni amihez adnak ilyen ragacsos lapot amivel tisztítás után még ossze lehet szedni a képernyőről az apró szöszöket.

Ha olcsón találsz üveget akkor inkább vegyél kettőt harmat.

2015. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek milyen: [link]


?

2015. márc. 15. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!