Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott telefonnal mit...

Ellopott telefonnal mit kezdjek? Milyen telefont vegyek? Kikötések lent

Figyelt kérdés

1. Ellopták a telefonom, de még nem mentem rendőrségre IMEI szám alapján tudják körözni/letiltani? körözni megéri, vagy egyből tiltassuk le, mert úgyse lesz meg?


2. Új telefont szeretnék venni, mert elég gyakran használom.

Irány ár 50.000 ft

Sony a terv, a design miatt

gyors legyen

2gb ram vagy 4 magos proci (kettő együtt nem jönne ki ennyiből)

E3 vagy melyik 4 mag 1 gb ram megéri?

vagy 2 gb ram 2 mag van ilyen telefon?

+ jó kamera

memória szinte mindegy, de véleményeket is szívesen olvasok

MÁS GYÁRTÓK IS SZÓBA JÖHETNEK, de akk normális indoklással



2015. márc. 15. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nem világos nekem. Most akkor lopni akarsz az ellopott helyett?
2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Milyen telefont vegyek?" 2 kérdés egy postban túl bonyolult felfogni, h nem akartam 1 órát várni, h feltegyek újra egy kérdést, ami ugyan ahhoz a témához kapcsolódik.
2015. márc. 15. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

1) Ha iOS, akkor Find my iPhone, ha Android, akkor Android Device Manager: [link]


Esetleg Google Location History, ez mindkét OS esetén segíthet: [link]


Ha egyik helyen sem látod a telefont, akkor esélytelen, hogy meglegyen.


2)

50k-ért elfelejtheted a Sony-t.

Ennyiért Moto E vagy Moto G, esetleg Xiaomi Redmi 2, ha tudsz itthon venni.

Gyorsnak mindegyik gyors, a leggyorsabbak ami ennyi pénzért létezik, nagyon a mezőny elején vannak, a Moto E/G/Redmi 2-őt egy Ferrarihoz tudnám hasonlítani, akkor minden más telefon (Sony, Samsung, LG,stb) egy Renault vagy akármilyen más átlagos kocsi.

2 giga RAM csak a Redmi 2-ben van, igazából ez miatt még én is elgondolkodnék, hogy ha most kéne telefont vennem, akkor melyiket venném. Motorolánál ott van a stock Android, már Lollipop és gyors frissítések, de 1 giga RAM-ból nekem már kezd elegem lenni, szóval nehéz kérdés.


Jó kamera miatt a Moto E kiesik.

2015. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!