Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonra könnyű rátenni...

Okostelefonra könnyű rátenni a kijelzővédő fóliát?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy rendelek fóliát, a telefon típusának megfelelőt, tehát nem kell vagdosni sem. Nem tudom mennyire egyszerű rátenni, hogy pontos is legyen, ne is legyen alatta buborék... Vagy vigyem inkább Szaküzletbe? Ott hogyan teszik rá, hogy pont ráilleszkedik? Van nekik vmi eszköz hozzá?

2015. márc. 15. 15:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan ilyet akarok rendelni: [link]

nem tudom ezt mennyire könnyű felrakni.

2015. márc. 15. 15:58
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
Hát nem olyan könnyű rátenni mint egy üvegfóliát,de nézz videókat és az alapján próbáld vagy vidd szaküzletbe.Nem kell hozzá semmilyen eszkösz.
2015. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem nehéz de pormentes területet találni hozzá elég nehéz... Valamelyik rövid oldalnál legyen egyenes és onnan szépen lassan ráengeded. Ha látod hogy levegős visszább emeled és ujra lassan engeded le, h ne legyen alatta buborék, igy elvielg nem lesz levegős. De ha mégis, akkor is ki lehet nyomkodni alóla pl egy bankkártyával. viszont ha porszem megy alá megemeli a foliát és mindenképp levegős marad... szóval a pormentes környezet eléggé ajánlott :)
2015. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
ebayen ezért a pénzért kb.20db-ot kapsz és gyakorolni is bőven elég!
2015. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kérdező.. ***** válasza:
100%
Csak nem minőségit mint az xprotector.
2015. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 czez válasza:
52%
szerintem sokkal hatásosabb a tok, mert úgyis a zsebedben/táskában fog megkarcolódni, bár megjegyzem, hogy ha jól tudom, a legtöbb telefonon már gorilla glass van szóval nem is olyan könnyen karcolódik, a tok meg legalább akkor is véd, ha esetleg leejted
2015. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kérdező.. ***** válasza:
A gorilla glass nem karcolódik,de homok vagy porszemcse úgy összemarja hogy csak nézed.
2015. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem van tok is, de attól még rá akarom tenni a fóliát. Xprotector-osat rendeltem, ma meg is jött, holnap megpróbálom rátenni.
2015. márc. 17. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
ajanlom , bizd olyanra aki ert is hozza , nem akarom elvenni a kedved , de nagyon bonyolult , en megprobaltam , es megfizettem a tandijat,nem mondom ,hogy nem sikerult, de lahetett volna jobban is
2015. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma rátettem, hát jó sok időbe telt, legalább fél óra volt, de lehet, hogy több is. :D A probléma az volt, hogy hiába nézett ki úgy, hogy a két sarokba pontosan illeszkedik, amikor rásimítottam, a hosszabbik oldalakon nem volt párhozamos a végén. Meg hát porszem is került oda közben, azt is eltávolítani... Pedig a fürdőben csináltam. Na mindegy, a lényeg, hogy megvan, csak sok türelem kellett hozzá. És állítólag a szaküzletben is nehezen tudták feltenni, annak, aki oda vitte.
2015. márc. 18. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!