Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red csomagban vagyok,...

Vodafone Red csomagban vagyok, Iphone 5S készülékkel. Kicserélhető Iphone 6-ra?

Figyelt kérdés
lassan fél éve vagyok, Vodafone Red előfizető, Iphone 5S készülékkel vásároltam, azonban a telefonnak most elromlott a kihangosító hangszórója. Még nem vittem vissza, de a napokban megyek. Annyi lenne a kérdésem, hogy ez esetben megcsináltatják, a telefont, vagy adnak helyette másik 5S-t? Olyasmit hallottam, hogy iphone-t nem javítanak, hanem cserélnek. Na most, ha ez valóban így van, akkor valami módon az is megoldható hogy iphone 6-ra cseréljék?
2015. márc. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Adnak helyette egy másik javítottat. Új iphonet majd másfél év múlva.
2015. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"javítottat"? Tehát nem vadonatújat?
2015. márc. 15. 20:29
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Lehet megcsinálják, lehet másikat kapsz. Cserélni nem fogják 6-ra.
2015. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hát. Szerinted hol érné meg minden hibáért új telefont adni? Persze te azt nem fogod tudni mi volt a baja,mert újnak gondolod.
2015. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erről nem is tudtam. :/ Köszönöm!
2015. márc. 15. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A vodánál olyan gyorsak, hogy örülsz majd ha egy hónap múlva visszakapod a telefonod.
2015. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!