Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek Apple Ipad Air 2...

Mit vegyek Apple Ipad Air 2 vagy laptop?

Figyelt kérdés
Most romlott el nemrég a laptopom, mit vegyek? Ti mit vennétek? Laptop vagy Ipad Air 2? És laptop, akkor milyen laptopot vennétek ti?
2015. márc. 15. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

iPad Air 2: egyik legjobb, ha nem a legjobb tablet (mondom Android fanboyként), jó üzemidővel, könnyű súly, szóval jól hordozható, de akkor is csak egy tablet, közel sem tud annyit, mint egy laptop.


Ha csak netezel meg videót nézel laptopon, és semmi mást, akkor oké az iPad.

2015. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem is felhasználásfüggő, illetve, hogy milyen laptopot erős vennél, van-e esetleg asztali gép.


én már 2x próbáltam, egyszer egy sima laptopot, egyszer pedig egy macbook-ot használni, de mindig jött az az érzés, hogy jó, de hát csak netezni itthon?(mert mondjuk én úgy voltam vele, hogy arra sok egy 1,5-2 kiló, hogy cipeljem)

nekem egy retina iPad mini-m van, és én nem érzem azt, hogy bármi hiányozna, szóval én is inkább az iPad-et ajánlom.

2015. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!