Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520ról mondanátok...

Lumia 520ról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy igényeid akkor jo
2015. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én nagyon imádom!

Előtte alsó kategóriás androidos telefonom volt, rátöltöttem kb 10 alkalmazást és úgy lelassult, hogy kín volt használni.

A Lumia 520-on már van vagy 30 alkalmazás, ráadásul én nagyon gyorsan is nyomkodom és sosem lassult még le. Imádom az elrendezését, a csempéit, a formáját, mindent.

Fél éve van meg, ennyi idő alatt kb 3x csinálta meg, hogy lefagyott, olyankor akksi ki akksi be, és ennyi. De ez az össz problémája, semmi más.

Ha tényleg nem akarsz rajta extra dolgokat csinálni, akkor tökéletes :)

2015. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyenge wifi,kevès hassználhato app ,kicsi kèpernyö ,viszont rendes gps van bene ,külsöre szèp telefon .
2015. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondom ezt ugy nhogy van egy ilyen telefonom probálom megszeretni de nehèz mert ami fontos lenne bene ahoz normális app nincs
2015. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. megnézem mit csinálsz egy hasonló árú androidossal. vedd csak meg nyugodtan jó teló.
2015. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 válaszolonak egy hasonlo kategoriáju androidostol még kicsit sem kapnék guta ütést .
2015. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még egy minusz lumia520 pesten nyilt utcán nem volt térerő ,ujra kellet inditanom a telefont hogy feltudjak hivni egy telefonszámot.
2015. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 530 -am van, de akik egyszerűen nem akarnak megszeretni valamit azok nem is fognak. én gutaütést kapok attól amikor már 3x indul újra a telefon netezés közben. térerő , hát nekem is volt olyan , hogy nem volt térerő , de mi olyan helyen lakunk ahol androidos telóról sem volt.
2015. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!