Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 vagy allview x1 extreme?

Lg g2 vagy allview x1 extreme?

Figyelt kérdés
a g2 105 ezerért az x1 pedig 85 ezerért. eddig g2 párti voltam de most megláttam az x1 et és úgy gondolom hogy ár érték aranyban jobb az x1 extreme.több ram van benne és olcsóbb.a fő szempontok a kamera meg a facebook.meg persze a kijelző .és azért 5.5 nagyobb mint 5.2
2015. márc. 17. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az LGhez van rendes garancia és nem B brand, tehát terméktámogatás is van, én azt venném.
2015. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem felsőkategóriába miért akarsz kínai telefont venni.


Hardveresen persze rendben van, de ahogy előző is írta, "B kategóriás", szoftverfrissítés sosem lesz hozzá, stb.


Ezen kívül az üzemideje sokkal szarabb az Allview-nak, pedig ez szerintem az egyik legfontosabb dolog egy telefonban.

2015. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
G2.
2015. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!