Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sd kártya helyreállítása?

Sd kártya helyreállítása?

Figyelt kérdés

Adott egy maxel által gyártott 16 gbos micro sd kártya . a telefon sony xperia m kis belső tárhellyel . az sd kártyát akartam particionálni a mini tool partition wizard programmal (1: 10gb fat32 , 2: 6gb "ext2") . miután kiirta a a program hoyg sikeres a particionálás onnantol kezdve nem ismeri fel a telefon se a gép ...

mivel tudnám megmenteni azért mégis az sd kártyát pls help !!!!



2015. márc. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Próbáltad visszaformázni telibe FAT32-re a Minitoollal?

Sajnos vannak olyan SD-kártyák, pl. a Kingston, ezek szerint a Maxell is, ami nem tudja kezelni az Ext partíciókat.

Állítsd vissza FAT32-re az egészet.

Clear partition, create partition, teljes méret, FAT32, primary, phisical, apply.

Ha Link2SD-hez akarsz második partíciót, kénytelen leszel venni egy Sandisk vagy Samsung kártyát, a Kingston meg a noname kártyák zsákbamacskák.

Erre saját káromon kellett rájönnöm, én 64GB-os Kingstonal jártam így.

2015. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , nagyon hasznosnak tűnnek . de ma végzősként probaérettségi miatt rákényszerültem hogy kikapcsoljam a telefont , vizsga végén vissza kapcsoltam és csodák csodájára a telefon feldobta az sd kártya formázásának lehetőségét , azota megint jo de még mindig csak 1 particio (amugy link2sd hez kell)
2015. márc. 18. 21:10
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Mint írtam, nem fog menni.

Egyszerűen a kártyád nem tudja az ext formátumokat.

Le kellene cserélni egy Sandiskre.

2015. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!