Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 930 -at tervezek venni,...

Lumia 930 -at tervezek venni, de úgy hallottam hogy lehet jön az utódja 2015 második negyedévében. Megéri rá várni vagy vegyem meg most a 930 -at?

Figyelt kérdés
Esetleg ebben az árkategóriában akinek van más javaslata, nyugodtan írja le. Eddig úgy áll a dolog, hogy a Lumia 930 -at tervezem megvenni.

2015. márc. 18. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy a Windows 10 publikus változatának debütálása után/debütálásával érkezhet új Lumia csúcsmodell, azaz akár a 3-4. negyedévre is tolódhat. Azt is figyelembe veheted, hogy ha meg is jelenik a 2. negyedévben, az ára egy darabig jóval magasabb lesz, mint a Lumia 930-é. Ebből a megfontolásból, azaz ha biztosra akarsz menni, megvásárolhatod a 930-at, hiszen hardveresen még mindig csúcsmodellnek tekinthető, illetve majd szoftveresen is, hiszen természetesen megkapja a friss rendszerverziót.

Persze az is benne van a pakliban, hogy nem kell túl sokat várni rá, és megéri várni néhány hónapot; Neked kell mérlegelned, mert sajnos egyelőre csak a Microsoft tud biztos információt.

2015. márc. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. Ha nem változtatja meg egy új hír a véleményem, akkor jövőhéten valószínűleg megveszem a Lumiát. Azon gondolkodtam még, hogy a Lumia 930 egy remek készülék, csak annyi helyről hallom, hogy a windowssal nem járok majd jól. Te erről mit gondolsz?
2015. márc. 24. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz csalódni benne. A Windows ban sem és a 930 hardveres dolgaiban sem. (nekem is 930 van) a win stabil, nem lassul omlik össze idővel sem. Azt mondják kevés az app. Ez sem igaz. Csak mig droidra beszélőmacskás van 50 itt van 2. :D szal az értelmesek megvannak itt is és jók is. A csempén látsz mindent és nem lagol be mint a widget. Korlátozott a wp, szal törésre majd warez appra ne is számíts, de cserébe semmi nem fogja tönkrevágni a rendszert! Vírus sem mehet rá sehogy. A here drive+ ingyen offline világnavi, ingyen 15gb ondrive jár mellé. Jön a win10 is :) kamera az élvonalban van kb a 1020 ill a nokia 808 ami jobb. Az akksi lehetne combosabb de jó átlagot hoz. Szép telefon a wp meg jól átgondolt rendszer. Nyilván aki android fan vagy nem ismeri az szidja, de aki használta akár egy s4 es után is, azt mondja h jobb. :) nos inkább más... Van droidom is programozás miatt de a wpt nem cserélném már le a napi használatban sem...
2015. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mostmár egyre biztosabban érzem, hogy e mellett döntök.
2015. márc. 25. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
A 32 giga nem kevés? Nem bővíthető és ezért kérdezem. Szerintetek melyik színben a legszebb?
2015. márc. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!