Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami baja a telefonom...

Lehet valami baja a telefonom kamerájának ha nem szedem le a hátlapi fóliát?

Figyelt kérdés

Van lassan 2 hete egy Xperia Z3 Compact-om , fólia van rajta gyárilag mert a hátlap az üveg.

ha rajta hagyom, ergo a kamera rosszabb képeket csinál miatta , hosszabb távon ronthat a kamerán?



2015. márc. 18. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogyis. Azért a kamera nem olyan, mint az emberi szem. Én is sokáig rajta szoktam hagyni a védőfóliát a készülékeken, így később kezd karistolódni.
2015. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. márc. 18. 17:16
 3/6 anonim válasza:
mondjuk ha vennél rá 2-3 ezer forintért egy tokot jobban járnál
2015. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van hozzá tokom , csak attól még nem akarom levenni a fóliát.
2015. márc. 18. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hulyeségnek tartom hogy a gyártási fóliót rajta hagyod vegyél rá védőfóliát 1000-2000 Ft. Nekem z3 am van és kaptam alapból az előlapra és a hátlappal való védőfóliát éş tok is van rajta de egyébként nem karcolodik annyira mert karcálló üveg van rajta és tényleg karcálló nem csak a neve az mert haveromnak z2 je van és nagyon sokszor le ejtette és nincs rajta karc
2015. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kissé baromság hogy rajtaakarom hagyni , de a kérdésemre keresem a választ.
2015. márc. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!