Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont szeretnék...

Peti 3000 kérdése:

Olyan telefont szeretnék inkább amivel nagyon jó fénképeket lehet csinálni mert én most inkább csak ezért akarok tellot persze reggel este, a samsung galaxy s4 és az lg g3 között gondolkodom szerintetek mien telefont vegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 13:24
 1/6 anonim válasza:
0%
Először is nem mien hanem milyen !! 😃😃 én iphoneos vagyok szóval én csak abban gondolkozom! Neked is ajánlom !! Nem tudom ,hogy van a többi telefonnál de a 6 plusnál ha beszélsz leírja ez az IOS 8 miatt van de asszem volt már a hétbe is !! A 8 4s-től mindegyiknék frissíthető !! Ez a beszélős miatt nagyon hasznos készülék lenne számodra !!
2015. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Először is nem mien hanem milyen !!"


Te sem tudsz írni, ne aggódj. Olvasni sem. A kérdező meg vegyen fényképezőgépet.

2015. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha jó képeket akarsz csinálni, akkor fényképezőgépet vegyél, ne telefont.
2015. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ,hogy annyira jól az 1. válaszoló se tud írni de azért a milyet miennek írni elég nagy szégyen !! De amúgy szerintem az s4-nek jobb a kamerája de én inkább mást néznék szerintem ezek nem túl tartós telefonok nézzzz egy sonyt vagy iphone-t vagy a két kiválasztottadnál még egy Nokia is jobb !! Már bocsi de kinek a pap kinek a papné !! (; (::::: (:
2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1


Lol, speech-to-text miatt olyan nagy szám szerinted az iPhone?


Android kezdetek óta tudja, de amúgy sem értem hogy jön ez ide, kérdező kamerát írt csak.

Na mindegy, írásodból kapásból lejön, hogy nem a legértelmesebb ember vagy, szóval inkább nem is próbálom megérteni a logikát írásod mögött.


Kérdező:


Mennyit akarsz költeni rá? S4 és G3 kamerája is elég jó, nem a legjobb ami létezik, de panasz nagyon nem lehet rá. 100k alatt még OnePlus One ami talán a legjobb képeket lövi.


Este viszont szinte az összes telefon elég gyengén teljesít.

2015. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na áljon már meg a gyász menet, jó jogos a helyesirás de szerintem érthető volt a kérdés szóval nem tudom a f...omat kell kötekedni a helyesirással, hány kib....szott irodalom tanár van itt?? Ha érdekelne akkor azt kérdezném !!!!!!!! na meg a fényképező direkt azt irtam hogy mibilt akarok mer a fényképezö nem praktikus mész buliba és viszed magaddal vagy mi ? haggyuk már.
2015. márc. 28. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!