Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 730 DualSim...

Apocalypto00 kérdése:

Nokia Lumia 730 DualSim készülékben hogyan lehet beállítani, hogy a térképeket ne a készülékre, hanem az SD-kártyára mentse?

Figyelt kérdés
Egy 64GB-os kártyát vettem bele, és szeretném, ha a térképek ne a telefon memóriáját foglalják. köszi.

2015. márc. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tárterületsegéd.
2015. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tárterületsegéddel sajnos nem pakolhatóak át a térképek.

Ha mégi igen, kérlek áruld el hogyan.

2015. márc. 23. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Tárterületsegéd-telefon-alkalmazások+játékok.Térképre ráböksz,áthelyezés SD-kártyára.
2015. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így próbáltam, de ez nem működik sajnos, nincs olyan lehetőség a térképeknél, hogy áthelyezés SD kártyára..
2015. márc. 28. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Már pedig ha Denim van rajta,akkor így működik.625-ön és 735-ön is megy.Ne a térképet hanem a Here maps-t vagy a Here drive-t válaszd.
2015. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!