Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-ből számítógépen...

Google Play-ből számítógépen keresztül rá tudok tenni a telefonra egy alkalmazást?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs internet és wifi a telefonomon, viszont a számítógéphez tudom csatlakoztatni. Ha rámegyek a számítógépen a Google Play-ben egy alkalmazásra, akkor ott van ugye a "Telepítés", és kiírja, hogy "Ez az alkalmazás kompatibilis az eszközével." Aztán amikor rámegyek a "Telepítés"-re, akkor írja, hogy az alkalmazásnak mihez van hozzáférése, pl Fotók, médiaelemek, fájlok, Eszközazonosító és hívásadatok... És az "Eszköz kiválasztásánál" ott van az én telefonom. Aztán ha rámegyek a Telepítésre, akkor kiírja, hogy "A [program neve] hamarosan telepítve lesz az eszközére."

Hogy lesz telepítve így? Mit kell csinálnom?



2015. márc. 22. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy Alcatel One Touch Pop C5 telefonról van szó.
2015. márc. 22. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
kell a telefonra net anélkül nem megy
2015. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy előző írja, ilyenkor a telefonra is kell net, a Google Play csak úgy kezdi el telepíteni.


De természetesen meg lehet kerülni, ide bemásolod a linket és letölti az apk-t, amit aztán usb-n keresztül át tudsz másolni: [link]

2015. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont most találtam meg én is azt a linket, amit a második betett! Köszi!
2015. márc. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!