Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 4. Mi lehet a baj?

Ace 4. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van mobilnetem, de ha messengeren vagy viberen akarok valakivel telefonálni, akkor nem halljuk egymást. Messengeren valamikor azt is kiírja, hogy nincs kapcsolat, pedig van. Lehet attól, hogy le van lassítva a mobilnet? Vagy mi lehet a baja?

2015. márc. 22. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 32 kbit/s nem elég neki. A másik lehetőség, amire gyanakszom, hogy a díjcsomagodban tiltva van a VoIP hívás.
2015. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg egyes szolgáltatók (szerintem Telenor és a T-mobil is) tiltják a VOIP használatát, vagy csak külön erre való csomagban engedélyezett. Aztán lehet tévedek.

[link]

2015. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen attól, hogy le van lassítva a mobilnet.


Bár ahogy nézem, álítólag 1 óra beszélgetés 14 MB-ot fogyaszt, ez azt jelenti, hogy másodpercenként (14*1024*8)/3600=31.8577777778 kbit/s-et fogyaszt, ami mondjuk épphogy a 32 kbit/s alatt van, amennyire általában korlátozni szoktak, de máshol már azt írják, hogy percenként fél megát fogyaszt, ami már jóval több, mint az előbb említett 14 mega, ez alapján meg a lekorlátozott nethez képest 2x olyan gyors net kéne.

2015. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Ez megmagyarázná miért nem működött soha a Vibernél a telefonálás, vagyis csak nagyon szarul működött.

2015. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem meg egyértelmű, hogy a VOIP szűrés miatt használhatatlan.

2015. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De valamikor működik csak ritkán
2015. márc. 23. 06:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!