Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1320 vélemények?

Lumia 1320 vélemények?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és androidról Windows-ra cserélném le a telefonom. Hallottam olyanokat hogy ez a telefon hajlamos elrepeszteni felmelegedéssel az üveg lapot és törékeny a hátlapja. Jó választás lenne ez a telefon?
2015. márc. 22. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem éri meg. Inkább Sony Xperia Z3 vagy Samsung Galaxy S5. Lumiával szenved a nővérem is, már gyűlőli is. Újat akar :'D
2015. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló kamu.Nekem volt lumia,most újra Android van,sajnos.nagyon jó telefon.szerintem megéri megvásárolni.
2015. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo telo, baratnomnek olyan van, es semmi baja vele.
2015. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 exad válasza:
100%
Remek készülék, nem bánod meg ha megveszed szerintem :)
2015. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszolút korrekt teleofon, de ha fontos számodra a fotózás, akkor ajánlom várd meg a Lumia 640 XL-t, ami szinte ugyanaz mint a Lumia 1320, csak kicsit jobb hardveresen, ill. javították a 1320 gyenge pontját: normális kamerá(ka)t kapott.
2015. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2# amúgy tényleg nem kamuzok... jó igaz hogy neki "csak" 530as van de akkoris...
2015. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyen a nővéred azon az áron egy Adroidos telefont... majd vissza fogja sírni a kis 530-ast!
2015. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 A fotózás szempontjából annyira nem fontos, csak lehessen vele fókuszálni (a mostanival nem lehet xD) és valamilyen minőségű képet csinálni, persze annyira gagyi ne legyen de nem kell ultra jó mivel nemrég vettem egy komoly fényképezőt. Az androidos telefonoktól eléggé elment a kedvem mivel a mostani (nagyon sz*r) elvette tőle a kedvem, de a csúcskategóriás telefonok viszont nagyon vonzanak. Maga a windows rendszer mennyivel jobb az androidénál? Értesítési felület a feloltó képernyőn milyen?
2015. márc. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!