Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik akkor ha egy kb 6...

Mi történik akkor ha egy kb 6 hetes Samsung Galaxy Tred Lite telefonnak a feloldó kódját egy kisbolttól megvásárolom és független lesz tőle a telefon, azt a szogláltató észreveszi esetleg letilthatja a készüléket?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy frissen vásrolt domino csomagban (tesco polcról levett és a hozzá tartozó sim nincs aktiválva) és nem 30-as kártyával müködik hanem egy másik szogláltató sim kártyájával működne. A függetlenitést a szolgáltató az okostelefonoknál észreveszi?


A készülék (elvileg egyedi, imeihez kötött) feloldó kódját 6000-ért megkanám amivel független lenne a telefonom.


Minden értelmes és segiőkész választ megköszönök!


2015. márc. 22. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a szolgáltató észre fogja venni,ha másik kártyával használod. ennek is ugy tudom van egy határ ideje. pl vodánál 1-2 éve csak kb 1 hónapig figyelték az eladott telefonokat,hogy milyen hálózatra mennek fel. ha ez idő alatt másik hálózatra lépett a teló, akkor a kereskedőtől megvonták azért a telefonért járó jutalékot.(mivel a fő vodafone agy kitalálta,hogy az eladónak kell felismerni,ha valaki nem megbizható vásárló). nem tudom t-mobile-nál ez hogy működik, úgy gondolom hasonló lehet a szitu. a végfelhasználót nem zaklatják ez ügyben. milyen teló ez ha nem titok,hogy 6e a kód hozzá? sokallom.... ha szeretnéd, utánanézek,hogy én mennyiért tudnám adni neked. ha érdekel a dolog, irj rám. üdv
2015. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!