Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolom a telefont akkor...

OoTwisToO kérdése:

Ha rootolom a telefont akkor jó lesz?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy Xperia z1, amit rám akarnak sózni 10.000-ért. Annyi a probléma vele, hogy hálózati tiltás van rajta. Nos ha én rootolom ezt a telefont, akkor megszűnik a tiltás, vagy sem? Mert ha jól emlékszem, akkor kártyafüggetlen lesz, no de ez erre megoldás lehet? Vagy esetleg valami használtba beviszem, akkor meg tudják oldani, vagy felejtsem el az egészet!? Mert hibátlan a telefon, csak éppen nem lehet telefonálni... xDDDDDD Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. márc. 23. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
magától a root-tól még független sem lesz.
2015. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom rootolás--->új opp új hozzáférési lehetőségek.De ettől nem lessz kártyafüggetlen...A másik ez már eleve érdekes h hívni nem lehet vele,biztos meglehet csinálni de ha már ennyi baj van vele hagynám...
2015. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen rád akarnak sózni egy 90k körüli telot 10-be.Ez nem fura?
2015. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz kártyáfüggetlen, a telefon pedig lopott, bajba kerülhetsz, ha kiderül.
2015. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csajcsábító válasza:
39%
Igen, akkor jó lesz!
2015. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Szóval... Nekem volt (kb 3 éve) egy ZTE Blade telefonom, amit rootoltam és kártyafüggetlen lett a telefon.

A telefon pedig nem lopott. Mutatta a telenoros papírokat, kb fél éve vette előfizetéssel, csak nem fizette, így lenyomták a telefont. Amiért ennyi az ára az nem más, mint anyagi gondok, illetve ez a hívás dolog. Nem kell rosszra gondolni egyből. :) Nem lopott, semmi ilyesmi nincs a dologban.

2015. márc. 23. 14:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolom ennyire biztos vagy a dolgodban teljesen fölösen írtad ki a kérdést, de ha te jobban tudod, ak persze vedd meg nyugodtan nem probléma hogy eddig mindenki ellene volt, de lehet mi akarunk veled kib***ni h nehogy már legyen egy jó telód 10k-ért -.-"
2015. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A google 3. Találata:

[link]

2015. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A letiltott telefont jó eséllyel telefonálásra már sosem tudod használni. Internetezni (wifi-n), játszani, zenét hallgatni, fényképezni stb. jó, de telefonként (telefonálás, sms küldés-fogadás, mobilnet) már nem tudod többé használni. Root után sem.
2015. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a bootloader nyitásával teheted hálózatfüggetlenné ha jol tudom
2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!