Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (lent)

Milyen telefont vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Valaki tudna ajánlani kis méretű, androidos telefont? (Most Samsung Galaxy Ace-em van és nagynak találom) Nincsenek különleges igényeim (a mostani mobilomat is csak Viberezésre és szókeresőre használom a telefonálás mellett) Ami az árat illeti, szeretném minél olcsóbban kihozni.

Ha valaki tud segíteni, azt előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2015. márc. 23. 20:20
1 2
 1/13 kérdező.. ***** válasza:
46%

Ez a legolcsóbb és legjobb telefon ennyiért.

[link]

2015. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro ez a kijelzőméreten kívül annyit tud mint a Galaxy Ace.
2015. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kérdező.. ***** válasza:
42%
Csak annyi baj hogy nem szar telefont kért:)
2015. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Most megpróbálok finoman fogalmazni. Te nagyon buta vagy. Mindenhol ugyanazt az alsókategóriás telefont ajánlod és nem tudsz szöveget értelmezni. Ha a Galaxy Ace nagy neki akkor logikus hogy kisebb telefont akar, a Moto E2 meg sokkal nagyobb.
2015. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Sajnos a Motorola még az Ace-nél is nagyobb kijelzővel rendelkezik. (Tudom, hogy most ez a tendencia, ezért is vagyok bajban.) A Sony-t is néztem, csak már kb sehol nem forgalmazzák (ha jól láttam, 2010 környékén adták ki)

2015. márc. 23. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj hogy (sajnos, én is imádom a kis telefonokat) nem nagyon gyártanak már olyan kis méretű telót, ami elég gyors. Az ace- nél kisebb méret esetleg a sony xperia tipo, vagy samu galaxy pocket 2, esetleg pocket neo, mini2. De ezek egyike sem egy erőmű, nekem volt tipo, ez elviselhető telefon, de azért néha csinál érdekességeket.

Amit még tudok ajánlani, az az iphone 4, 4s ami az ace telefonoddal kb egyező méretű, talán kicsit kisebb is. De írtad hogy olcsón szeretnéd kihozni, szóval a szifon az ár/érték arány miatt nem a legjobb. Ennyit tudok, remélem segítettem :)

2015. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kérdező.. ***** válasza:
De most mi értelme venni egy hulladék elavult telefont?2010-es telefont venni 2015-ben...És még én vagyok buta.
2015. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, véleményeket, tippeket! :)

Sajnos a mostani telefonok nekem nem tetszenek, túl nagynak találom őket, kényelmetlen a kezelésük. Tényleg nincs szükségem hiper-szuper telefonra. Örülnék, ha nem merülne le fél nap alatt (mint a jelenlegi) és futtatná a Vibert. Másra nincs igazán szükségem.

2015. márc. 23. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a Lumia 520. Olcsó is, nem is nagy és egész jó.
2015. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A Lumia kifejezetten tetszik. Még sosem volt Windows-os telefonom, ezért nézzétek el, ha most butaságot kérdezek: erre is le lehet tölteni a vibert, illetve a szókeresőt?
2015. márc. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!