Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik teló a...

Szerintetek melyik teló a jobb Nokia luma 1521 vagy Iphone5c?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Lumia 1520.
2015. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Lumia, Iphone 5c egy elég félresikerült telefon lett és erősen túlárazott. (mint a többi iPhone)
2015. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
egyik jobb, mint a másik...lehet, hogy az 5C drága, műanyag meg satöbbi, de mennyivel jobb egy akkora tepsi? szerintem a 6" már sok, a wp meg jóval gyengébb felhozatalt nyújt, mint az iOS...tehát ha azt nézzük, az 1520 sem jó ár/érték arányú...
2015. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

#3

Fogadjunk még nem volt windows phone-od hanem egy befásult almás válaszoló vagy. A 1520-ban egy eléggé komoly, bivaly erős hardver van ami oda is verne egyet az iOS-nek de a szoftver különbség miatt nem lehet tesztelgetni pedig megérné. Nekem sincs WP-om de tuti hogy azt fogok venni, olcsón adnak erős telefont ellenben az Apple-val akik a jobb telefonjaikat amik nem avulnak el a következő évre 200-300 ezer forint között vannak ami akárhogy is nézzük, eléggé zsebbenyúlós... Le lehet nyugodtan most pontozni a válaszomat de szerintem igazam van hogy az Apple nagyon drágán adna olyat ami más gyártóknál fele annyiért lenne.

2015. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hagyjuk már ezt a befásult Apple user szöveget, mert már kezd marha unalmas lenni.

Aki WP-t ajánl az egy értelmes ember, aki Android-ot az egyenesen zseni, de ha valaki meg mer szólalni, hogy szerinte az iPhone jobb az abban az 5 percben számíthat minimum egy hurrogó kommentre, hogy mekkora egy idióta elvakult ember.


Nem mintha amúgy egy SGS6 vagy egy HTC M9 nem lenne 200 felett.


És egyébként alig van eltérés benchmark-nál pl az A7 és a Snapdragon 800 között, ha már előbb valaki a hardvert szólta le.

2015. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A hardvernek nincs túl sok jelentősége. A Lumia 1520 a legjobb telefon ami létezik, a Samsung Galaxy S6 edge és társai is elbújhatnak mellette.
2015. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.-nek teljesen igazat adok...ha valaki annyit mond, hogy ilyen meg olyan jo az iPhone...az rögtön sz*rva van...
2015. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Konkrétan az előttem lévő kommentben is a hardvert istenítik, úgyhogy ennyit erről.


Szerencsére vannak akik tudják, hogy nem a hardver minden, egy rosszul megírt ciklus vagy felesleges számítás, és máris lassabb a telefon.

2015. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!