Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Xperia Z2...

Gamer03 kérdése:

Szerintetek Sony Xperia Z2 D6503 Mobiltelefont, vagy LG G3 D855 16GB Mobiltelefont vegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos Z2-őt vennék, LG G3 eléggé el lett szarva a G2-höz képest.
2015. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Funkcióra, szoftver minőségre egykutya, szerelési minőségi problémák mindkettővel akadtak.

Én jobban pártolom a Sonyt, de jelen két készülék esetén eléggé középen áll a mérleg.

2015. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az LG G3-at ne, inkább a G2-t..az takán barátibb, nincs túlhajtva..(van G3 32Gb, és G2 32 Gb a családban)

A Z2 ha a fotózásra gyúrsz, talán jobb, mint az LG (az egyik fiam most nyert fotopályázatot a Z1-ével...


a kérdésdre válaszolva hajszálnyi előnnyel Z2-t vennék..

(egyébként baromijó készülék) ha nem létkérdés, a lollipop-ot ne töltsd le..ha még nem gyári rajta.

2015. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Én is inkább Z2 felé húznék, azzal a kiegészítéssel, hogy a legstabilabb rom nem a gyári 5.0, hanem az Existenz 4.4.4 főzött rom. :)
2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!