Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap elromlott az okostelefo...

Tegnap elromlott az okostelefonom képlapozója. Mi lehet a gond? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy telefonom van. Egészen tegnapig jól működött. Márkás, újonnan vett készülék. másfél éve használom. Hűségnyilatkozat nincs hozzá.

Nem nyitja meg a Médiát, ahol is a videókat, képeket megjeleníti, sem a zenelejátszót, ahol a zenéket jeleníti meg, sem a sd kártya mappalapozóját, ahol a mappákat jeleníti meg.

Mindennel próbálkoztam. Leválasztottam az sd kártyát, kivettem, beraktam, ki-bekapcsoltam, csatlakoztattam a géphez (az hál' Istennek még működik, de ha 100 fájlnál többet másolok le, vagy fel, automatikusan kidobja a gép. Mindegyik gép, mert három gépem van. Kidobja az XP, kidobja a Vista, kidobja a 7. Tehát nagyon nehezen lehet másolni, áthelyezni pedig egyáltalán nem lehet, csak törölni.

Már korábban is voltak hibák, és a fent említett taktikák beváltlak, de már nem.

Gyakran kikapcsolás közben lefagy, vagy ha készenlétibe rakom, kikapcsol.

Az sd kártya is és a telefon is másfél éves, 1 év volt a garancia.

A telefonmemória tele, bőségesen voltak, és vannak programok rajta, még vírusirtó is. De ezen kívül semmi más. A vírusirtó nem talált vírust, de lehet, hogy van rajta.

Mit tegyek? Azt leszámítva, hogy új telefont kell vennem. Meg lehet még javítani? Milyen taktikátok van még, amik esetleg még hatékonyak?



2015. márc. 25. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Reset.

Hard reset.

Falhoz csapkodás (ez a leghatékonyabb)

2015. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Falhoz csapkodás"

ez minden samsunggal kapcsolatos problémádat megoldja. ezt preventív kéne megcsinálni az összes samsunggal. sajnos a tesztek arról nem írnak, hogy mi van a garancia után és általában akkor megy annyira gajra az okostelefon, hogy az a felhasználói élmény rovására megy

2015. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!