Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet régi Nokia...

K Tü kérdése:

Hogyan lehet régi Nokia 6070-es telefonra zenét tenni?

Figyelt kérdés
Egy rövid zenerészletet szeretnék a régi telefonomra rátenni, amin még csak infra van, és semmi extra nincs benne, nagyon régi, de túlélő telefon, sosem hagyott cserben. A kedvenc zenémen szeretném, hogy csörögjön, és próbáltam már több mindenki telefonjáról elküldeni az enyémre a zenét, de valamiért nem sikerül. Ötlet esetleg, hogyan tudnám rátenni a zenét? Köszönöm! :)

#Nokia 6070 #zeneátküldés
2015. márc. 25. 22:16
 1/2 Chaz Caro válasza:

Nekem is Nokia 6070 van 2006 óta, még remekül működik.

Én úgy tettem rá zenét, hogy laptoppal blootooth-on keresztül rámentem a Nokia 3110-re, amin bloototh és infra is van, majd infrán innen továbbítottam az adatot a Nokia 6070-re.

2015. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fú, jó rég írtál, bocsi, nem kaptam értesítést róla, de így utólag is köszönöm!
2016. jan. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!