Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia7 windows phone...

Samsung Omnia7 windows phone csatlakoztatása a géphez nem müxik:S mi lehet a megoldás? Több infó lennt

Figyelt kérdés

Na szóval van egy samsung omnia 7-es készülékem.usb vel csatlakoztatom a pc-mre de csak töltödik se a telefon,se a pc nem kérdez semmit,nem is látom a sajátgépbe a telefonom memóriáját.letölöttem a samsung kies progit de azzal is ugyanez a szitu.a melóba a gépre rákötöttem ott a pc ki is dobta h ismeretlen eszköz nem tudja telepiteni(gondolom mert ott nincs internet,ha lenne megkeresné hozzá a szovtvert)itthon 3 pc-be dugtam de semmi jel.

pc op rendszer windows 8.1

teló:Name/Model Samsung omnia7

software:windows phone 7.8

Os versio:7.10.8862.144

firmware:2424.11.8.2

Ha valakinek lenne ötlete,megoldása kérem irjon.elöre is köszi szépen.sziasztok...(ha vmi fontos adatot,információt kihagytam ami szügséges jelezzétek és pótolom ha tudom)



2015. márc. 26. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] ezzel probáltad már?
2015. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen pont most szedtem le a programot.állitülag ha telepitem csak rákell dugnom a telót és jo lesz.telepitettem fut a program szépen.viszont továbbrasem csatlakozik az eszköz:S
2015. márc. 26. 09:28
 3/3 A kérdező kommentje:
az a fura nekem hogy amikor a melóba rádugtam a gépre ott legalább felismerte hogy valamit dugtam a gépre.ha nem is tudott vele mit kezdeni de szolt h héé vmit rámdugtál.de az itthoniak semmit...számithat hogy az usb port hány pont valahányas?vagy tényleg nemtudom.már mindent leszedtem.bluetoth-on is probáltam.látják is egymást a géppel viszont a telefonom azt irja:not support
2015. márc. 26. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!