Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomra zárat tettem a...

A telefonomra zárat tettem a szüleim miatt. Anyám egyfolytában probálta megfejteni és tegnap sikerult neki. Mára a telefonom hazsnálhatatlan lett merte kéri a feloldó mintát de hiába rajzolok be azt írja helytelen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 15:27
 1/3 bp1985 ***** válasza:
100%

Vagy a gyerek, vagy a testvér, vagy a szülő töri fel a telefonokat mindig... Eléggé hihetetlen a sztori.

1. Megkérdezed anyudat, mire állìtotta át

2. Leadod a jegyzőnél a telefont, és ő visszaadja a tulajdonosnak

3. Szolgáltatóhoz beviszed, feloldják neked, ha a papirjait nem vitte el a kiscica.

2015. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szépen add le a rendőrségen. Talált telefont megtartani bűncselekmény. Hát még ha azelőtt "találtad meg", mielőtt elveszett volna.


Egyébként néha kifejezetten várom, hogy az én telómat lopják el. Van rajta egy kitörölhetetlen rejtett nyomkövető rendszer, egy perc alatt fogom megtalálni a tolvajt és a rendőrséggel megyek hozzá házhoz, aztán szétszívatom, hogy belegebed.


(Btk. 378. § Jogtalan elsajátítás


378. § (1) Aki


a) a talált idegen dolgot eltulajdonítja, vagy nyolc napon belül a hatóságnak vagy annak, aki elvesztette, nem adja át, illetve


b) a véletlenül vagy tévedésből hozzá került idegen dolgot eltulajdonítja, vagy nyolc napon belül nem adja vissza,


vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.)

2015. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jesszus remélem a FBI még nem kuldtetek rám 😃 amúgy megoldótott vmit át állított rajta véletlenül meg be irt vmi kodót is de tudtuk korigálni szóval megoldótott
2015. márc. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!