Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autómatikus wi-fi csatlakozás,...

Autómatikus wi-fi csatlakozás, hogyan?

Figyelt kérdés
szerintem most úgy van, hogy írja, hogy elérhető új wifi, de nincs arra mód, hogy ahogy lát egy wifi-t, ami nincs levédve autómatikusan csatlakozzon? magyarán ha végmegyek a körúton kikapcsolt nettel, akkor is látja az ilyen-olyan éttermekét és felkapcsol rájuk amíg mellettük megyek el? külföldön ez hasznos lenne, ha nem is nézem, frissítené az e-maileket estére, ha közben valamikor wifi közelben mászkáltam
2015. márc. 26. 15:42
 1/2 Tengor ***** válasza:
Arra is gondoltál, hogy esetleg automatikusan olyan infókat is megosztana másokkal a telefon, amit nem akarnál?
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, a wifi az csak egy kapcsolat, tőlem nem megy semmi kifelé, ha nem akarom, vagy pont annyi, mintha én csatlakoztatom. Egyébként bárki viheti a telefonom teljes adatmennyiségét, de nem tudja úgysem
2015. márc. 27. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!