Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még most is Nexus 5-öt...

Amcsih kérdése:

Megéri még most is Nexus 5-öt venni?

Figyelt kérdés
Természetesen újonnan venném. Ebben az árban van nála jobb telefon? ha igen, melyik? Kérlek segítsetek ideális telefont találni. Nexus 5-öt hol lehet a legolcsóbban beszerezni?

2015. márc. 28. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nexus 5 nemsokáa megszűnik, mint Nexus 4, de ha most is szeretnél Nexust akkor vegyèl gyorsan mert nemsokára vége lesz. [link] egyébként Nexus 6 jobban megéri!
2015. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik az igényeid :)


Sebességben felveszi a versenyt az iPhone-okkal, árban sokkal kedvezőbb, és ugye Google telefonként garantált a folyamatos szoftveres frissítés. Hasonló árban, hasonló tudással vannak még:


LG G-sorozat egyes darabjai (G2, G3, G Flex, G Pro)

Motorola Moto X

HTC One Mini 2

Sony Xperia Z2, Z3

Huawei Ascend Mate7

2015. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó még. Én abban az árkategóriában csak két telefont vennék: Nexus 5 és Xiaomi Mi3. Utóbbi mellett döntöttem.
2015. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak ugye olvasgatom itt a samsunggalaxy s5 mini-t és hogy 1.5 giga ram, kb 0.3 gb ramot kapok használatra az semmi.. de nagyon tetszik a telefon, az hogy vízálló, az ujjlenyomat olvasó.. a nexus 5-nek milyne a kamerája?
2015. márc. 29. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
S5-nek jobb a kamerája Nexus 5-nél. Nekem is S5-m van. (Nem azért mondom mert, szeretem az s5m és védem, hanem azért mondom, mert láttam egy ismerősömnek a nexus 5jével kamerázott, és észrevettem, hogy s5é igazibb szinnel rendelkezett. De ha kamerázni akarsz ezeket ajánlom: Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2/Z3, LG G3 lézeres fókusz miatt, Lumia 1020) :) de s5 mini is nagyon jó de kicsit túlárazott. Ha nagyon tetszik vegyed nyugodtan :)
2015. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!