Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
2 telefon között gondolkodom. S6, edge vagy iPhone 6S (szeptember környékén jön) Melyiket válasszam ? S6 engem teljesen lekenyerezett csak az aku miatt vagyok ennyire bajban :/

2015. márc. 28. 18:01
 1/9 papics ***** válasza:
Az Apple-t semmiféleképpen nem ajánlom, ha csak nincs majdnem az összes ismerősödnek iPhone-ja! Ha iPhone-od van, akkor mindent meg kell rá venned, és persze erős a vírusvédelmük, de csak azért, mert szinte semmit nem engednek felrakódni a készülékekre. Androidos telóról nem lehet árküldeni iphone-ra semmit, csak iphone-ról iphone-ra+memóriakártyát nem lehet belerakni, így a legnagyobb belső memóriájú telefont kell venned, itt nincs olyan hogy elég nekem a 8 giga :) Szóval én a helyedben valami androidosat választanék!
2015. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is tisztában lennel a dolgokkal 1. akkor tudhatnád, hogy a mar a Samsungba sem lehet memóriakartyat rakni...es a akksit sem lehet csak úgy kiszedni mint régen...szóval ha lefagy nem lesz olyan könnyű szét kapni( mert le fog fagyni😂😂)
2015. márc. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodj el egy Nexus6-on.
2015. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.Bár én várnék egy LG G4-re mert nagy durranás lesz.
2015. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En most egy iPhone 4sg t tartok a kezemben es az iphonok közül ez a legjobb legkényelmesebb fajta es meg benne van a világ legjobb telefonjaji közt is! ;) amúgy szerintem IOS os telefont vegyél mert az ANDROID lefagy!!
2015. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki h.lye hozzá annak persze,hogy LEFAGY :) De milyen érdekes, hogy a két éves Sony xperia Z-m még egyszer sem fagyott le pedig androidos.
2015. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ahogy láttam az új androidot az már nem igazán fog lefagyni. Főleg, hogy gyorsabb mint az iOS :)
2015. ápr. 6. 23:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha láttad volna a cikket nem mondanál ilyen nagy hülyeségeket, kedves kérdező...;))
2015. ápr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező nem mondd h.lyeségeket, fogadd el,hogy az android jobb lesz az ios pedig egyre sz@rabb.
2015. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!