Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes új akkumulátort venni...

Érdemes új akkumulátort venni Samsung Galaxy S III készülékbe?

Figyelt kérdés

3 éves a telefonom és haldoklik az aksi, aktív használatban alig 18órát bír ki, de ha egyáltalán nem használom akkor is csak két napot és van amikor fél napig kell tölteni.

Hallottam olyanról aki lecserélte és ugyanolyan rossz maradt.

És ha érdemes cserélni eredetit vegyek vagy utángyártottat?(amennyiben a pénz is komoly szempont)



2015. márc. 28. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
EZ abszolút megfelelő üzemidő...
2015. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

" aktív használatban alig 18órát bír ki"


Álomország tengerpartján...


Az én S3-am aktív használatban 3 órát bír ki. Egyáltalán hogy jött ki a 18 óra aktív használat, 18 órán keresztül használtad?

2015. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Újonnan is:


Beszélgetési idő max. 10 óra (3G)!


Akkor miért gondolod rossznak a te eredményedet:


18 óra aktív használat, 3 éves esetén?!


Az én Samsungom 1,5 napot bír ki úgy, hogy telefonálok, üzenetet küldök és vmennyit netezek rajta, de ami nem kell, azt lekapcsolom takarékosságból. :)

2015. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem az aktívat, hogy egy program meg van nyitva, időnként telefonálok, megnézem az időjárást stb, nem folyamatos játékkal gondoltam.

Eddig jóval többet bírt. Kössz a sok haszontalan választ.

2015. márc. 28. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd be szervizbe, mondd el a problémát és majd ők adnak HASZNOS tanácsot, hogy mit érdemes tenni ebben az esetben.
2015. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen a haszontalan választ... Nézd, egy 3 éves készülék. Lehet venni hozzá akksit, de ne várj tőle sokat. A 18 órát meg becsülnöd kéne
2015. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!