Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a navon...

Mi a véleményetek a navon mizu d402 g telefonról?

Figyelt kérdés

ma kaptam ezt a telefont, és félek, hogy idővel lelassul, stb...nem nagyon bízok az androidba, de most ez a telefon van gyakorlatban. ehhez a telóhoz jó ez az op. rendszer? -4.4 kitkat android

mik az előnyei/hátrányai?

megérte megvásárolni 20.000 ft-ért?

nem szeretném csesztetni állandóan, csk egy két játék lesz rajta, leginkább hívásra, internetre használnám. nem szeretném leterhelni. igy megelőzhetem a lassulását?

ugy hallottam, hogy béna az akkumulátora. kb mennyit bír normál használattal? csak mert 40% osan vettem, és másfél óra múlva töltőre is kellett dugnom, mondjuk végig használtam addig. ugy nem csak ennyit fog bírni?

válaszokat előre is köszi:))



2015. márc. 28. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge aksija van, a kamera kritikán aluli. Minden más átlagos. Netezni jó, telefonálni sms re is illetve kisebb játékokra elég. Ennyi. A rendszer jó, mert full alao fapados. Fog lassulni ha szemetrlsz rá. Am kb ha csak készenlétben van net nélkül az asztalon zsebben úgy 4 napig elvan. Használatban jobb ha este töltöd.
2015. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi:9

annyira gondoltam csak, hogy néha előkapom, hogy megnézzek valamit, nem nyomkodnám egész nap. játékból csak három lesz, azok se foglalnak majd sokat. a fényerőt levettem automatikusra, a wifi alaphelyzetben ki van kapcsolva, és az alvóüzemmód bekapcsolását 2 percről levettem egy percre. igy birni fogja egy napig?

a kameránál nem nagyon panaszkodom. szép képeket készít természetes nappali fénynél, vaku nélkül. (amugy szerintem sokan azért mondják a kamerára, hogy gagyi, mert nem mindegy, hogy milyen szögből nézik a kész képet, és a vaku nem jó semmire, nem kell használni, csak ront a képminőségén)

2015. márc. 29. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Bírni fogja
2015. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!