Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Nincs regisztrálva a hálózato...

"Nincs regisztrálva a hálózaton"? Többi lent.

Figyelt kérdés
A telefonom nem képes hívni, hívást fogadni, Üzenetet küldeni/fogadni. Mobilnetem sincs. 8 éven át semmi baja nem volt. Most kitalálta ezt... Többször újraindítottam, buheráltam a kártyát is de semmi... örülnék ha adnátok tippeket, mert Vodafonba már csak hétfőn tudok menni... :O

2015. márc. 28. 22:40
 1/7 Tengor ***** válasza:

Akkor szokták ezt írni a telefonok, ha letiltják őket lopás v. tartozás miatt.

Ha ezek közül egyik sem áll fenn, akkor marad a hardveres hiba.

Első körben szerintem a Vodát keresd fel, nem-e történt félre értés. Ha ott minden okés, akkor jöhet a szerviz v. ha már úgy is a vodánál vagy, akkor vehetsz másik telefont is, mert az ilyen jellegű javítás csak nagyon ritkán éri meg még új telefonok esetén is.

2015. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 éve van meg és feltöltőkártyás... Egyéb ötlet? :S
2015. márc. 28. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A sim kártyával van a gond. Bemész, kérsz egy új kártyát és kicserélik. Nekem is így volt, kicserélték és tökéletesen működött.
2015. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát meg kell válnom a régi számomtól? Ez egészen biztos?
2015. márc. 28. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a szám ugyanaz marad ha a te neveden van, csak kapsz egy új kártyát.
2015. márc. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a számod megmarad, csak kicserélik egy új kártyára.
2015. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! :)
2015. márc. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!