Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zárolva van a telefonom mit...

Bebyna kérdése:

Zárolva van a telefonom mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
kérte a pin kódomat, de nem tudom elküldeni a kódot. Nincs semmi ok gomb vagy ilyesmi. Csak segélyhívást tudok indítani. Kértem egy másik pin kódot, de azt gmail-ben küldték. Megnyitottam az gmailt és ott meg a telefonszámomat kérte a fiokom biztonsága érdekében. Most meg jött az üzenet a kóddal eggyütt, de nem tudom megnyitni a telefonomon az üzenetet. Ilyenkor mit lehet tenni?

2015. márc. 28. 22:57
 1/9 Tengor ***** válasza:

A SIM kártyát tedd át másik telefonba, azon meg tudod nézni az SMS-t, be tudsz lépni a Google fiókodba és fel tudod nyitni a telefont.

Ha ez nem megy, akkor marad a gyári viszaállítás, ami törli a telefon beállításait, de legalább majd beenged a telefon.

2015. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom így megnézni. A telefonra jön az sms nem a szimkártyára.
2015. márc. 28. 23:10
 3/9 Tengor ***** válasza:
Igazából a SIM-re jön, csak a telefon átveszi. Tedd át másik telefonba, és próbálj újra belépni a G-mailbe. Küldeni fognak új SMS-t.
2015. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sikerült belépnem a gmail-be. Most meg már nem kéri a kódot. Nem értem mi volt ez, de nincs üzenet sem.
2015. márc. 28. 23:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt írja, h a SIM-kártya le van zárva. Akkor hogyan tudom egy másik telefonba megnyitni? Elfogadja a régi PIN-kódomat is. Akkor mért nem fogadja el a saját telefonom?
2015. márc. 28. 23:43
 6/9 Tengor ***** válasza:

Mi írja ki, hogy zárolt a SIM?

Melyik PIN kódot keverted el? A SIM-hez tartozót, amit 3-szor lehet megpróbálni beírni v. a telefon képernyőjét nyitó PIN-t, amit picivel többször lehet próbálgatni?

2015. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy bekapcsolom a telefont ott kéri a PIN-t. Azt írja ki, h hibás PIN. MÉG 8 ALKALOMMAL PRÓBÁLKOZHAT , UTÁNA ZÁROLJUK AZ ALKALMAZÁST 1 ÓRA MÚLVA. De kikapcsoltam estére, ugyh még mindig ezt írja ki. Protect.vodafone.hu
2015. márc. 29. 16:57
 8/9 anonim válasza:
Megoldoddott?? Ugyan ez a problémám
2015. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ezzel van gondom.
2016. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!