Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom,...

Usagi-chan999 kérdése:

Miért írja ki a telefonom, hogy "Nincs SD kártya"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sony Xperia E telefonom van kb másfél éve. Az lenne a fő gondom vele, hogyha egy képet megszeretnék nyitni, kiírja hogy "Nincs SD Kártya : Az SD kártya le van választva vagy nincs behelyezve. Helyezze be az SD kártyát." Pedig benne van, és az SD kártyának semmi baja. Ez által nem tudok képeket nézni se hátteret beállítani, se fényképezni. Videókat és zenéket olvassa. Köszönöm a válaszokat előre is!!

(Ha szükséges: Android verzió 4.1.1 Buildszám 11.3.A.2.13



#hiba #SD kártya #Sony Xpera E
2015. márc. 29. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora memóriakártya van benne?
2015. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egy újraindítás lehet hogy segíthet, vagy egy gyári beállítások visszaállítása
2015. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16 GB

(egyszer volt formatálva)

2015. márc. 29. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Formázd újra a kártyát
2015. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.ik válaszolónak:

Ez a probléma sajnos már egy ideje fennáll. Próbálkoztam újraindítással is már de sajnos nem segített és ma döntöttem úgy, hogy megpróbálom a gyári beállításokat visszaállítani de sajnos továbbra se semmi változás.

2015. márc. 29. 15:43
 6/9 A kérdező kommentje:

3.-ik válaszolónak:

Sajnos nem hiszem, hogy segítene, mert megpróbáltam egy másik kártyát is belerakni már és sajnos az sem segített.

2015. márc. 29. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha videót, zenét és minden más fájlt hibátlanul visz a kártyáról, akkor azzal a programmal van a hiba, ami aképeket kezeli, amivel a képeket nézed (akarod nézni).
2015. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Esetleg akkor mit lehet vele tenni?

(Megpróbáltam más képnézegetőt, a képeket az tudta vinni, de hátteret beállítani, fényképezni nem tudtam vele így se sajnos...)

2015. márc. 29. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy rossz. Akkor gondolom már nem garanciás.

De nekem fura, hogy csak így a képeknél, fényképezéskor jön ez elő.

2015. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!