Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a google fiókomba?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem amit újra kellett telepíteni. Ez megvolt és most a szokásos beálításokat csinálom de sehogy sem tudok belépni a fiókomba. Tudom a nevem meg a jelszavam de mindig azt irja ki hogy nem jó. Már csináltam vagy 10-et de egyikbe sem enged belépni. Miért?

2015. márc. 29. 17:32
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam bár nálam az történt higy a play aruház es a youtube alkalmazas nem jott be ugymond azt irta hogy nincs kapcsolat mikizben volt na erre en persze megcsináltam a hard resetet es most nem enged engemse belepni se regelni sehova...bárcsak tudnek segiteni magamon és rajtad is...en azt fogom csinalni hogy kirootolom a telefont es ezzel van egy program amit letoltok es kitorlok egy nagyon titkos mappát☺drukkolj xd
2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válasz miatt. Drukkolok, remélem azóta sikerült :D nekem az volt a megoldás hogy csináltam egy másik fiókot :D
2015. dec. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!